IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O.
Mirosława
dodano 2 miesiące temu

Technik Serwisu w Branży Lotniczej

14.3-15.8  EUR / h
Wyświetleń: 248Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Praca: Technik Serwisu w Branży Lotniczej

Lokalizacja: okolice Frankfurtu nad Menem lub Kolonii

Stawka: 14,30 EUR brutto/h

Dlaczego warto?

  •     Wysokie zarobki: 14,30 EUR brutto za godzinę, a dodatkowo nawet do 1,50 EUR brutto za znajomość angielskiego lub niemieckiego.
  •     Bonusy: 150 EUR brutto miesięcznie za użytkowanie własnego samochodu.
  •     Komfort: Zapewniamy zakwaterowanie oraz pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec.
  •     Bezpieczeństwo: Opieka medyczna Luxmed i dodatkowe ubezpieczenie.
  •     Stabilność: Możliwość długotrwałej współpracy.

Twoje zadania:

    Konserwacja, naprawa i serwisowanie kontenerów towarowych.

Czego oczekujemy?

    Doświadczenia w podobnej pracy.

    Umiejętności korzystania z elektronarzędzi.

    Znajomości angielskiego lub niemieckiego.

Zainteresowany? Prześlij swoje zgłoszenie już dziś i dołącz do zespołu!

Regulamin portalu Jober.pl

Warszawa, Polska
+ 48 799 355 540
Osoba Kontaktowa
Mirosława