DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 16 EUR/h
  • Firma: NSI National System Innovation
  • Kontakt: Jacek
  • Telefon: 605514535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz

Oferta pracy w Niemczech

                                    Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.
                                                FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ
                                               WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ
                                                Z WŁAŚCICIELEM FIRMY BUDOWLANEJ W NIEMCZECH

                                                Właściciel hotelu  potrzebuje zatrudnić pracownika do remontu :

           PRACOWNIKA OGÓLNOBUDOWLANEGO

                 Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego

MIEJSCE PRACY : okolice Frankfurtu nad Menem

UMOWA O PRACĘ

  • Praca całoroczna.

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem niemieckiego hotelu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • praca na produkcji

  • montaż elementów domów drewnianych u klientów

WYMAGANIA

- Doświadczenie zawodowe

- znajomość j.nienieckiego na poziomie dobrym, minimum A2

Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

- wynagrodzenie/stawka            : 15,00 € Brutto / godzinę

- stała praca na pełny etat         : 160 godzin miesięcznie (podstawa )+nadgodziny(ok 50 godzin)+soboty

- nadgodziny                              : wszystkie płatne lub odbiór na zjazdy

- dodatkowa praca                     : w soboty ( dla chętnych )- 6 godzin

- dodatki c.d.                              : świąteczne,niedziele

- urlop                                         : 30 dni

- ubrania robocze                       : zapewnione

- samochód służbowy do ciągłej dyspozycji

- co najmniej jeden gorący posiłek regeneracyjny

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie w samodzielnym pokoju z łazienką +wi-fi gratis

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- dodatki na dzieci itd.

Dodatkowe informacje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : od stycznia 2020

                                                   CV proszę wysyłać na :

                                                      [email protected]

NSI-National System Innovation

Rekrutacja bezpośrednia

Sienkiewicza 85/87,Łódź

+48 605 514 535

Jacek                ( od pon-piatku 9:00-21:00,sobota 11:00-20,niedz 14:00-20:00)

Uwaga :

Dodawana do CV klauzula o ochronie danych osobowych to wymóg polskiego prawa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).