DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000-3 800 EUR/m-c
  • Firma: PlusStaff-Personal Recruitment.de
  • Kontakt: Agnieszka Möller
  • Telefon: 0049 15735497104
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Wykrawacz

Firma Plusstaff.de-Personal Recruitment obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Rzeźnik /Wykrawacz

Region: okolice Frankfurtu nad Menem

Obowiązki:

  • praca przy wykrawaniu i trybowaniu mięsa głownie wieprzowego

Wymagania:

  • mile widziany zawód rzeźnika
  • doświadczenie w pracy przy wykrawaniu i trybowaniu mięsa wieprzowego-min.4 lata
  • znaj. j. niemieckiego nie jest wymagana
  • bez nałogów

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, na niemieckich warunkach
  • praca od zaraz na czas nieokreślony
  • praca od niedz.- piąt. (soboty wolne)
  • praca w grupie 10 osób
  • wynagrodzenie około 2.300-2.700 € netto (na rękę) w tym wliczone:
13,00 - 15,00 €/h- w zależności od doświadczenia

+ 25% dodatku za pracę od 20:00 do 24:00

+ 40% dodatku za pracę od 24:00 do  04:00

+ 50% dodatku za pracę w niedzielę

  • płatne nadgodziny
  • początek pracy pomiędzy 12:00 -15:00 godz.
  • system pracy 4:1 (4 tyg. pracy i 1 tydź. pobyt w Polsce) - opcjonalnie
  • 180-200/h/miesiąc
  • urlop- 24 dni
  • koszt zakwaterowania 190,- € (pokój 2-os.)

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

[email protected]

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie

pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie

danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".