MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik budowy
Nasza firma niemiecka, bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej, dokumenty przez Internet, pełny pakiet socjalny, darmowe kwatery, Praca Niemcy, stała praca.

stala praca, zaklady chemiczne i rafinerie

Vorrichter, Projektleiter, Vorarbeiter:

Prowadzacy Niemcy, Kierownik budowy Niemcy

bezposrednio do naszej FIRMY Kronos GmbH Deutschland

Szczegóły oferty pracy dla czytających, prosze nie gdybać, po przeslaniu dokumentow
otrzyma Pan telefonicznie infomacje na Twoje pytania.

auto wymagane  i konieczne!

znajomosc jezyka niemieckiego od gutes bis fliessend.

Opis stanowiska:

  • Stala praca na zakladach chemicznych / rafinerii
  • prowadzenie grupy pracownikow
  • Wymagane doświadczenie montaz i demonataz rur, rafinerie i chemiczne
  • mile widziane, ale nie konieczne: ISO, SCC/VCA, kolnierze, badania lekarskie.

Zapewnione:

  1. Mieszkanie gratis, Komfortowe warunki kuchnia łazienka internet,
  2. opłacone przez naszą firmę!
  3. Również system rotacyjny,
  4. czas urlopowy elastyczny.

Oferujemy:

  1. Stawka ustalana indywidualnie od 20 € netto pro Stunde! na czysto, na rękę.
  2. Zaliczka 1000 € oraz wyplata do 20 na konto walutowe.
  3. Mieszkanie opłacone przez naszą firmę,
  4. brak zeit konta/brak banku godzin! tak

Rozmowa i ustalenia po przesłaniu cv i certyfikatow

email: [email protected]

WAZNE: W tytule wiadomości: Prowadzacy -Vorarbeiter

po otrzymaniu dokumentów oddzwonię!
Büro: 9.30-16.30 Uhr, dzwonimy wtedy gdy mamy dokumenty!
+49 179 42 19 146, +48 698 196 742

Praca Niemcy, Dormagen/Leverkusen/Frankfurt/Hannover/Hamburg i wiele innych.