Filip Sanni
dodano ponad 2 lata temu

Praca w luku samolotowym (17€ na godzine) bez znajomosci jezyka niemieckiego

17  EUR / h
Wyświetleń: 4193Aplikacji: 3
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Zapewniamy:

  • 17 € na godzine

  • Premia 1000€

  • Przejecie kosztow noclegu do 3 miesiecy

  • Dodatki urlopowe jak i swiateczne

  • Dodatki za godziny nocne, dni swiateczne

  • Mozliwy dojazd do pracy

  • Osobiscie towarzyszymy w Twoim pierwszym dniu pracy

Twóje obowiązki:

  • Obsługa samolotu na płycie lotniska,

  • Załadunek i rozładunek bagażu

  • Operowanie sprzetem (po szkoleniu)

  • Prowadzenie dokumentacji

Co Potrzebujemy:

  • Zaświadczenie pracy lub szkoly z ostatnich 5 lat (udowodnione swiadectwami w jezyku niemieckim lub angielskim)

  • Zaświadczenie o niekaralnosci (w jezyku niemieckim lub angielskim)

W celu poznania szczegółów naszej oferty zapraszamy do kontaktu przez WhatsApp:

(+49) 0176 18 18 12 10

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

HoGa-Center GmbH

017618181210
Osoba Kontaktowa