DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16 EUR/h
  • Firma: HPD Group
  • Kontakt: Marta Demir
  • Telefon: 004915167049011
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma HPD Group zatrudni na stale bez posrednictwa PRACONIKA LOTNISKA (m/k/r)

Opis stanowiska

  • Załadunek bagaży, przewożenie ich do samolotów, a następnie załadunek do luków bagażowych.
  • Rozładunek z samolotu, przewóz i rozładunek na taśmę bagażową do odbioru przez pasażerów.
  • Kierowanie i obsługa urządzeń i pojazdów przeładunkowych.
  • Obsługa towarów niebezpiecznych.
  • Sortowanie bagażu

Wymagania (oczekiwane)

  • Aktualne CV w języku polskim lub niemieckim.
  • Udział w kursie języka niemieckiego online.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Zaświadczenie o negatywnym narkoteście.
  • Wymagane prawo jazdy kat. B - samochód nie jest wymagany.
  • Udokumentowana ciągłość zawodowa z ostatnich 5 lat (wszystko od 04.2019 roku, zameldowanie jako osoba bezrobotna lub szkoła zaliczają się do ciągłości zawodowej).
  • Sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym, w święta i w weekendy.
  • Wazny dowod tozsamosci

Korzyści dla kandydata

  • stawkę godzinową po odbytym szkoleniu 16,37 euro brutto plus dodatki: +25% zmiana nocna, + 50% za pracę w niedziele, + 125% za pracę w dni świąteczne.
  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą, cały etat, czas nieokreślony.
  • pracę w systemie 3 zmianowym w godzinach 3:00 -24:00.
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zapewniamy zakwaterowanie w dobrym standardzie.
  • bezpłatne szkolenia niezbędne do pracy na terenie lotniska.
  • Job ticket – tańsze tankowanie, tańsze jedzenie na lotnisku itp., darmowy bilet na komunikacje miejska
  • dodatek relokacyjny w wysokości 1000 euro brutto, wypłacany w pierwszym miesiącu w czterech transzach po 250 euro brutto/tygodniowo.
  • okazję do zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej, międzynarodowej firmie FraGround.
  • 800€ dodatku urlopowego.
  • Mozliwosc zapisania sie do zwiazkow zawodowych i czerpania z tego tytulu dodatkowych korzysci

Dodatkowe informacje:

Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie A2 jest obowiazkowa. Kandydacie, ktorzy znaja jezyk przechodza egzamin usty online i po jego zdaniu otrzymuja 1500€ netto premii. Kandydaci, ktorzy jezyka nie znaja maja mozliwosc nauki z nami i naszymi lektorami. Kursy językowe rozpoczynają się cylicznie co 6 tygodni i trwają od 6 do 12 tygodni. Termin najbliższego kursu, to KWIECIEŃ 2024. Kursant przechodzi kurs online z domu, dwie godziny dziennie od poniedziałku do piątku. Kurs jest bezpłatny i kończy się egzaminem na poziomie A2. W czasie kursu wypłacane jest wynagrodzenie miesieczne w wysokości 500€ netto + premia za zdany egzamin po 4 tygodniach nauki 1000€ netto, po 8 tygodniach nauki 500€. Po zdanym kursie pracownik wyjeżdża do Niemiec i rozpoczyna pracę na lotnisku.