GRH Polska
dodano 3 miesiące temu

Operator CNC

2300-2700  EUR / m-c
Wyświetleń: 335Aplikacji: 3
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Prowadzimy procesy rekrutacyjne na wiele stanowisk w sektorze przemysłu i produkcji na terenie Niemiec. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Operator maszyn CNC

  1. Lokalizacja: Niemcy - Gräfelfing/ München, Zella-Mehlis, Hattingen, Lennestadt, Bad Rippoldsau Schapbach, Northeim, Kirchentellinsfurt lub Schliengen
  2. Sektor przemysłu produkcyjnego: automotive, urządzenia czyszczące lub lotnictwo
  3. Maszyny do obsługi: tokarki, krawędziarki, giętarki lub frezarki

Główne zadania:

  • produkcja seryjna i jednostkowa,
  • wymiana narzędzi,
  • monitorowanie procesów obróbki,
  • obsługa urządzeń pomiarowych,
  • konserwacja maszyn,
  • uzupełnianie dokumentów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2300 - 2700 €
  • Nawiązanie współpracy na podstawie umowy o pracę na zasadach niemieckich - kontrakt niemiecki
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Podwyżki wynagrodzenia po 6 miesiącach 1,5%, po 9 miesiącach 3%

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Auto na wyjazd i dojazd do pracy
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

  • Zainteresowany/a? prześlij swoje CV :)

    Regulamin portalu Jober.pl

    GRH Polska

    Rzeszów, Polska
    +48501012404
    Osoba Kontaktowa
    GRH Polska