DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 400-2 800 EUR/m-c
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator Żurawia

PRACA OPERATOR ZURAWI WIEZOWYCH  NIEMCY - Turmdrehkranführer
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACE.

Niemiecki Pracodawca  poszukuje 5 Operatorów Zurawi Wiezowych  ( gorny udzwig 50 ton).
Pracodawca Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace.

ROZPOCZĘCIE  PROJEKTU  OD  LIPIEC  2021.
CZAS TRWANIA  PROJEKTU 1,5 ROKU.

GODZINY PRACY  10 godz. dziennie   10 DNI PRACY / 4 DNI WOLNE.

Stawka od 14,00 EUR netto/godz. Pracodawca organizuje i Opłaca Zakwaterowanie.

Wynagrodzenie od 2400 EUR netto/m-c  do ustalenia Indywidualnie po Rozmowie z Kandydatem.

WYMAGAMY
doswiadczenie w obsludze i prowadzeniu  Zurawi

ZADANIA MONTAZ KONSTRUKCJI STALOWYCH.

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

APLIKACJE - KONTAKT

www.rekrutacja.kozow.eu    E-mail   [email protected]

BIURO T + 48 515 526 657    BIURO T + 31 620 489 676