MASAŻYSTA / FIZJOTERAPEUTA - RÓŻNE MIEJSCOWOŚCI W DE

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 400-4 500 EUR/m-c
  • Firma: IWG
  • Kontakt: Lukasz
  • Telefon: 000000000
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Fizjoterapeuta/Masażysta

Monachium i okolice, Wiesbaden, Frankfurt am Main, Stuttgart i okolice, Drezno, Konstanz, Augsburg

Ponad 100 szpitali i klinik rehabilitacyjnych na terenie Niemiec

️Oczekujemy od Kandydatów️

  • Preferowane wyższe wykształcenie kierunkowe w zakresie fizjoterapii
  • Ukończone kursy z zakresu integracji sensorycznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty w prowadzeniu terapii ruchowej i w zakresie masażu
  • Umiejętność czytania zdjęć RTG, MRI, oceny stanu chorego
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnej
  • Otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z pacjentem

️Zadania️

  1. Wykonywanie zabiegów z zakresu terapii ruchowej zgodnie z zalecaniami motorycznymi i metodycznymi
  2. Prowadzenie terapii indywidualnej z pacjentami
  3. Współpraca z lekarzami
  4. Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
  5. Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie komunikatywnym umożliwiającą pracę z pacjentem

️Oferujemy️

  • umowa o pracę na czas nieokreślony podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na warunkach niemieckiego prawa pracy
  • wyraźnie określone warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach umów taryfowych 2400Euro - 4500Euro
  • w niektórych przypadkach bezpłatne zakwaterowanie na czas Nostryfikacji

️Pomagamy w️

pomoc w załatwianiu na początek niezbędnych procedur administracyjnych
organizacja tymczasowego bądź stałego zakwaterowania
wdrożenie procedury Nostryfikacji w trakcie rekrutacji-bezpłatnie
stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem