dodano 7 dni temu

C+E | Plandeka | Koffer | Chłodnia | Frankfurt nad Menem

3000-3300  EUR / m-c
Wyświetleń: 52Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Opis stanowiska

  • zmiany dzienne i nocne
  • praca na pełen etat – pon-pt
  • pojedyncza lub podwójna obsada
  • stałe trasy dalekobieżne i krajowe
  • nowoczesna flota
  • do wyboru plandeka, koffer lub chłodnia

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • kod 95
  • karta kierowcy
  • ADR będzie dodatkowym atutem
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowca C+E
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Oferujemy
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • długoterminową współpracę
  • diety w wysokości 28+28€ lub 14+14€ dziennie
  • urlop 24 dni
  • zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym (250€-300€ miesięcznie za osobę)
  • premia roczna w wysokości 500€
  • 25% dodatku za pracę na nocnej zmianie
  • możliwość pracy w podwójnej obsadzie
  • możliwość pracy w soboty (maks 2 w miesiącu) płatne dodatkowo po 120-150€ netto dziennie
  • wynagrodzenie miesięczne brutto 2800 – 3000€
  • szacunkowe wynagrodzenie netto po uwzględnieniu diet:
  • 2800€ – 3000€ netto w 1 klasie podatkowej bez sobót
  • 3100€ – 3300€ netto w 3 klasie podatkowej bez sobót

Jako agencja zapewniamy

  • wsparcie opiekuna po zatrudnieniu u pracodawcy
  • wsparcie w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego
  • wsparcie w załatwieniu świadczenia Kindergeld i innych świadczeń socjalnych
Regulamin portalu Jober.pl

Funaline

Włocławek, Polska
785697371
Osoba Kontaktowa
Krystyna Jędrusiak