HYDRAULIK/MONTER INSTALACJI- OD 60 EURO NETTO DIETY-STAŁE ZATRUDNIENIE

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: A.I.M Allgemeine Industriemontagen
  • Kontakt: A.I.M Allgemeine Industriemontagen
  • Telefon: 0049 2234 9276 153
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

A.I.M Allgemeine Industriemontagen  GmbH jest działającym od wielu lat na niemieckim rynku pracy przedsiebiorstwem. Zatrudniamy fachowców z całej Europy  i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.

Wszyscy nasi  pracownicy zatrudnieni są na umowę o prace i mają dostęp do  świadczeń socjalnych.

Hydraulik/Monter instalacji

Zadania:
-montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej i C.O.
-montaż sieci odpływowych
-biały montaż

Miejsce pracy: Frankfurt am Main

Termin rozpoczęcia: od 18.02.2019 lub później

Wymagania:

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-wykształcenie kierunkowe bądź min. 3lata doświadczenia

-doświadczenie w pracy na terenie Niemiec

Oferujemy:

-pracę od zaraz

-atrakcyjną stawkę godzinową i diety

-niemiecką umowę o pracę

-zaliczki już po pierwszym przepracownym tygodniu

Więcej  informacji pod numerem telefonu: 0049 2234 9276 153 w godzinach 8:00-17:00 od poniedziałku do piątku

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH Polska

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.allgemeine-industriemontagen.de

                                             Zapraszamy do naszego zespołu