• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz

Opis stanowiska

  • produkcja drewnianych elementów do domków jednorodzinnych
  • montaż części
  • obsługa maszyn stolarskich
  • praca w systemie zmianowym
  • praca w zespole

Wymagania stanowiska

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy z drewnem
  • doświadczenie na produkcji lub montażu
  • zdolności manualne
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (np.stolarz, ślusarz)
  • samodzielność
  • odpowiedzialny stosunek do pracy
  • prawo jazdy i samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą
  • oferta dla fachowców; 14€ brutto/h + 20€ diety dziennej
  • oferta dla pomocników; 11€ brutto/h + 20€ diety dziennej
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek w Niemczech
  • bezpłatne ubranie robocze
  • możliwość zapewnienia mieszkania (odpłatnie)
  • praca w renomowanej firmie w Niemczech