DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HDOmedical Sp. z o.o.
  • Kontakt: Agnieszka Wesołowska
  • Telefon: 669 914 984
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka

OPIS STANOWISKA

Firma HDOmedical/HDOSeniorenbetreuung z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego do opieki nad 103-letnim Panem ważącym 74kg, 180 cm.  Podopieczny jest po zawale, ma słabe serce, czasami ma zawroty głowy i zachwiania równowagi, związane z jego podeszłym wiekiem. Nosi okulary i aparat słuchowy. Jest inteligentny i sprawny umysłowo, bez demencji. Porusza się samodzielnie lub na rolatorku. Dużo czynności chce wykonywać jeszcze samodzielnie, jest lifter na schodach. Czasami potrzebuje pomocy przy wstaniu. Korzysta z pieluch. Pan mieszka w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki jest własna łazienka, Internet. Jest też pomoc domowa, która gotuje w tygodniu, soboty, niedziele i święta jej nie ma. Bardzo miły Pan.

WYMAGANIA:

  • Gotowość do podjęcia pracy od 31.07.2017r. na 2 miesiące,
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego,
  • Opiekunka od 40 roku życia,
  • Opiekunka lubiąca naturę, ogród,
  • Niepaląca,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Cierpliwość i empatia

NASZA OFERTA:

·         Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS

·         1350  euro netto miesięcznie ,

·         + premia 50 euro ( za 1 miesiąc okresu wakacyjnego ),

·         Zwrot kosztów podróży 180 euro,

·         Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1

·         Zakwaterowanie, wyżywienie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: [email protected] lub kontakt tel. 669 914 984, 605 151 827, 22 250 25 00.