DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-20 EUR/h
  • Firma: Sepona GmbH
  • Kontakt: Anita, Monika, Małgorzata
  • Telefon: +49 341 22 45 88 30 lub +49 151 1612 4602
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz
Firma Sepona Polska obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz gazowy 311

Miejsce pracy: 45127Essen/Niemcy

WYMAGANIA:

  • umiejetnosc spawania metoda 311
  • doswiadczenie w instalacjach sanitarnych, grzewczych
  • znajomosc jezyka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy i samochod

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie gazowe
  • instalacje grzewcze i sanitarne

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie godzinowe 17-19 euro brutto/h  plus 60-65 diety za każdy przepracowany dzień, ustalane po zapoznaniu się z dokumentacją  rekrutacyjną,

    Dodatki świąteczne i urlopowe

    Punktualne wynagrodzenie

    Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek, 5 krotność dziennej diety

    Opiekę polskojęzycznego konsultanta

    Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

  • Niemiecką umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.

BIURO NIEMCY +49 (341) 2245 8830 (mówimy po polsku)

lub whats up: +49 151 1612 4602

 lub przesłać nam swoje CV z dopiskiem  na adres [email protected]

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Sepona GmbH, Jacobstr.3, 04105 Leipzig.