DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 40 000-45 000 EUR/rok
  • Firma: Trane Technologies
  • Kontakt: Magda Donderowicz
  • Telefon: +48 690538340
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

 Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Technika Serwisu na terenie Niemiec (Erlangen i okolice)

Zakres Obowiązków:

Odpowiedzialność za uruchomienie, obsługę i serwisowanie urządzeń na powierzonych obiektach,

Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami,

Identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń i systemów na terenie firmy klienta,

Wykonywanie zaplanowanych i niezaplanowanych konserwacji, kontrola oraz badanie zgłoszeń serwisowych, w tym wymiana lub modernizacja urządzeń i systemów,

Ścisła współpraca z liderem zespołu oraz z klientem w celu odpowiedniego zrozumienia wymagań dla wszystkich instalacji,

Dbałość o bezpieczeństwo pracy według najwyższych standardów,

Zarządzanie dokumentacją potrzebną w wykonywaniu codziennej pracy, przygotowywanie niezbędnych raportów.

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie min. techniczne z zakresu chłodnictwa (dużym atutem będzie wykształcenie wyższe Inżynierskie w zakresie HVAC),

Minimum 1-2 letnie doświadczenie w serwisie chillerów,

Uprawnienia SEP na eksploatację urządzeń,

Uprawnienia F-gaz,

Otwartość na pogłębianie wiedzy, zainteresowanie systemami HVAC,

Ukierunkowanie na potrzeby klienta,

Znajomość pakietu Microsoft Office,

Prawo jazdy kat. B – min. 2 lata,

Znajomości języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

Uprawnienia do eksploatacji urządzeń zawierających substancje kontrolowane,

Uprawnienia do eksploatacji urządzeń chłodniczych o mocy powyżej 20kW,

Uprawnienia do eksploatacji urządzeń ciśnieniowych,

Uprawnienia do lutowania 'lutami twardymi',

Wiedza i chęć rozwoju w obszarze automatyki,

Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Samochód służbowy, również do celów prywatnych,

Prywatna opieka medyczna,

Ubezpieczenie na życie,

Karta MultiSport lub Wczasy „Pod gruszą”,

Dostęp do programu Wsparcia dla Pracowników,

Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej,

Dodatkowe premie uwarunkowane wynikami.