ELEKTRYK(NIEMCY) OD ZARAZ-NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Brilliant Personaldienste GmbH
  • Kontakt: Brilliant Personaldienste GmbH
  • Telefon: 0049 2234 9276 153
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Brilliant Personaldienste GmbH działa od wielu lat na niemieckim rynku pracy .Zatrudniamy fachowców i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec.

Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę i mają dostęp do świadczeń socjalnych.

Aktualnie zatrudnimy:

Elektryka/Elektomontera

Miejscie pracy: Erlangen i inne lokalizacje

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie na takim stanowisku
  • prawo jazdy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w objektach mieszkaniowych

Oferujemy:

  • legalną pracę od zaraz
  • zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • niemiecką umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.brilliant-personaldienste.de

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: Brilliant Personaldienste GmbH Polska

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:00492234 9276 153