Hartwig Express Rekrutacja
Robert Hartwig Berlin Niemcy
dodano 12 dni temu

a1 LAKIERNIK przemysłowy (NIEMCY) Erfurt

Erfurt Niemcy
2600-2800  GBP / m-c
Wyświetleń: 99Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma DAAR PERSONAL WEIMAR obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Lakiernik przemysłowy (Niemcy )

Miejsce pracy: Erfurt Niemcy

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

WYMAGANIA:

  • komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód – mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie powierzchni
  • nakładanie powłoki lakierniczej
  • praca 3 zmianowa

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2100-2300 EUR netto / godzinę
  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Robert Hartwig praca w Niemczech

Oferty pracy w całych Niemczech dla spawacza, elektryka, hydraulika HLS, montera wentylacji, oeratora CNC, operatora maszyn, Robert Hartwig REKRUTER personalny, skorzystaj z numeru telefonu +48 662 459 869, +49 176 212 30 869

Nowa fukcjonalność, grupa na facebooku oraz formularz zgłoszeniowy dla pracowników na magazyny

Żeby łatwiej z wami rozmawiać utworzyłem grupę na FB dzięki której będę mógł trafić do większe grupy zainteresowanych osób pracą w Niemczech.

Możesz dołączyć do grupy Praca Oferty Niemcy możesz dorzucić swoje zapytanie o pracę lub ogłoszenie dzięki czemu osiągniesz swój cel.

Moim celem zawodowym jest pomaganie znalezienia pracy dla fachowców kandydatów z Polki.

Jeśli szukasz pracy na produkcji lub magazynie to zapraszam cię do pozostaienia kontaktu w formularzu zgłoszeniowym dzięki temu nic nie zniknie i bedzie można powócić do rozmowy.

Pozsotaw tylko najważniejsze dane, dzięki czemu odrazu bedziemy mogli zatelefonować oraz doświadczenie zawodowe dzięki czemu bedziemy mogli zapytać o wiecej. zapraszam i pozdrawiam.

09.2024 Nowe Oferty dla spawacza, ślusarz

W rozmowach telefonicznych proszę was o zgłaszanie się co poniedziałek jeśli akurat potrzebujecie pracy w Niemczech. To dlatego że z reguły na początku tygodnia mam informacje o zapotrzebowaniu na konkretne zakłady pracy.

W kolejnych nagranich wideo będę przybliżał wam to co ważne na danym stanowisku i jak sprawić dobre pierwsze wrażenie.

Mimo wszystko uważam że tworzymy jedną drużynę i od pierwszgo kroku powinnismy mieć szansę się poznać. Bo to my bedziemy mieli ze sobą kontakt przez jakiś czas. Moim celem jest by zaprosić do pracy osoby zainteresowane praca na stałe, nie zależnie na którym zakładzie pracy bedzie to możliwe.

Umowa o pracy jest bez terminowa, czas próbny to 6 miesięcy i liczę na to że bedziemy ze sobą pracować dłużej.

Daar Personal to zeitFirma z długim starzem na rynku co sprawia że możesz być pewny że twoje wynagrodzenie wpłynie na czas.
Jestem Robert Hartwig i lubię swoją pracę, dzięki której poznaj codziennie ciekawych ludzi, dla których mam ciekawe oferty pracy. Jeśli chcesz to również możesz przyłączyć się do grupy zadowolonych pracowników DAAR PERSONAL.

Mam nadzieję że moje wypowiedzi do kamery zyskają zainteresowanie i dzięki temu zyskasz większą wiedzę o dostepnym stanowisku pracy jakie mam w danym momencie do zaoferowania.

Co ważne za każdym razem oferty się zmieniają. Dlatego za kazdym razem rozmowę zaczynamy od poczatku.