USTAWIACZ - OPERATOR WTRYSKARKI - KIEROWNIK ZMIANY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000-3 500 EUR/m-c
  • Firma: Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
  • Kontakt: Agnieszka Nowicka
  • Telefon: 510 255 614
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Firma Nowi Consulting działa na rynku polskim już trzeci rok. Zajmujemy się rekrutacją bezpośrednią, tzn. pracownik nie podpisuje umowy z agencją pracy ani w Polsce, ani za granicą, tylko bezpośrednio z firmą, w której będzie pracował. Działamy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej, dla których to prowadzimy cały czas rekrutacje na stanowiska produkcyjne średniego i wyższego szczebla.

Obecnym naszym klientem jest firma produkująca podzespoły dla branży samochodowej. Firma posiada w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, wtryskarki, roboty. Gwarantuje szkolenia i bardzo dobrą opiekę dla Pracowników.

Ustawiacz - Operator Wtryskarki - Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: Erkelenz, Erfurt
Region: Niemcy
Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

Opis stanowiska:

  • przygotowanie materiałów, maszyn i narzędzi zgodnie z planem produkcyjnym,
  • rozruch, ustawianie parametrów wtrysku i obsługa wtryskarek wytłaczarek,
  • zmiana form wtryskowych,
  • optymalizacja procesu wtrysku,
  • usuwanie awarii urządzeń związanych z produkcją,
  • kierowanie grupą ustawiaczy.

Wymagania:

  • doświadczenie przy przetwórstwie tworzyw sztucznych na stanowisku: ustawiacz, kierownik zmiany,
    mechanik, automatyk, narzędziowiec,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • chęć do relokacji za granicę.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, niemieckiej z tradycjami,
  • niemiecką umowę o pracę z pakietem świadczeń socjalnych, podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, nie przez agencję pracy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • bezpłatne tłumaczenie życiorysów,
  • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),
  • możliwość zatrudnienia żony, dziewczyny,
  • firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Więcej szczegółów nt. oferty oraz innych ofert pracy pod numerem telefonów 510 255 614510 255 614 lub 0 42 2031218.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nowi Consulting Agnieszka Nowicka zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Nowi Consulting Agnieszka Nowicka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.