DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: 24-28 EUR/h
  • Firma: MCN PERSONAL
  • Kontakt: MALGORZATA CECHNER
  • Telefon: 004917632227780
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Stellenbeschreibung

SPAWACZ /SLUSARZ z rysunkiem technicznym

Nasz Klient X jest innowacyjną firmą specjalizującą się w zaawansowanej obróbce metali - produkuje wszystko z metalu w najwyższej jakości dla naszych klientów

Twoje zadania :

- Będziesz spawać elementy ze stali nierdzewnej : MAG

- Po spawaniu będziesz wykańczać spoiny poprzez szlifowanie i polerowanie.

- Pewna znajomość czytania i rozumienia rysunków konstrukcyjnych

- znajomość języka niemieckiego potrzebna do kumunikacji w pracy

Doświadczenie zawodowe:

Ukończone szkolenie zawodowe w zakresie obróbki metali, np. jako spawacz (m/f/d), ślusarz (m/f/d) z kwalifikacjami spawacza (m/f/d),

Wynagrodzenie : od 25€ netto/godz + zakwaterowanie - pokój jednoosobowy - przy własnej działalności gospodarczej lub 2800€ netto na umówię niemieckiej o prace.

Rozpoczęcie: 17.06.2024

Miejsce pracy : okolice Erfurt

Zakwaterowanie: 1,8 km od pracy

Zakwaterowanie: od 16.06.2024

E-mail: [email protected]

Czekamy na wiadomość od Państwa!

Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa o pracę stałą, Kontrakt B2B

Wynagrodzenie: Od 103,75zł za godzinę (NETTO)

Oczekiwana liczba godzin: 40–50 tygodniowo

Harmonogram:

  • 8 godzin dziennie
  • Dzienna zmiana
  • Możliwe weekendy
  • Nadgodziny
  • Poniedziałek - Piątek

Przed przesłaniem dokumentów aplikacyjnych prosimy również o zapoznanie się z naszymi obowiązkami informacyjnymi dla kandydatów (m/f/d) zgodnie z art. 13 i 14 RODO.

Czy masz jakieś pytania? Pani Małgorzata Cechner z działu HR chętnie na nie odpowie pod numerem telefonu: +49 (0) 176 3 222 77 80

Mit freundlichen Grüßen
Malgorzata Cechner
Personaldisponentin

Internet:mcn-personal.de

MCN PERSONAL
Gottlieb Daimler Strasse 12
35463 Fernwald
Tel: 0176 3222 77 80