PRACOWNIK PRODUKCJI / PAKOWANIE KIEŁBASEK, WĘDLIN

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Human Resources Poland Sp z o.o.
  • Kontakt: Dział rekrutacji
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma Kirsch Services Sp.z o.o.Sp.K to specjalista w rekrutacji pracowników w sektorze spożywczym na terenie całych Niemiec. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych.

Opis stanowiska:

  • pakowanie, ważenie i kontrola jakości produktów spożywczych
  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • etykietowanie produktów
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Wymagania

  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowy
  • możliwość zatrudnienia osób bez znajomości języka niemieckiego
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód​

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia również par!
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • opiekę koordynatora