PRACA DLA PAR W ERFURCIE - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 8 000-9 000 PLN/m-c
  • Firma: Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
  • Kontakt: Fachowcy Meyer
  • Telefon: +48 71 756 27 10
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

MAGAZYNIER/ KOMISJONER (k/m/d) - praca dla par, bez konieczności znajomości j. niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, Erfurt

Kluczowe zadania:

·        kompletowanie zamówień na magazynie dla międzynarodowej firmy wysyłkowej z ubraniami itp.

·        inne prace magazynowe

Szukamy Ciebie jeśli:

·        możesz podjąć pracę od poniedziałku(28.10) lub póżniej

·        masz dobrą kondycję i jesteś sprawny fizycznie

·        możesz pracować w systemie dwuzmianowym

·        masz auto na wyjazd

Zapewniamy:

·        stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę

·        dodatki za pracę w godz. nadliczbowych oraz nocnych (25%), możliwa praca w weekendy (praca w niedzielę- dodatek 50%, praca w święta niemieckie -100% dodatek)

·        wynagrodzenie 11,19 euro € brutto/h

·        ubezpieczenie zdrowotne

·        odzież roboczą

·        pomoc w organizacji zakwaterowania

·        wsparcie polskiego konsultanta i Działu Welcome