Matchmaker
Matchmaker
dodano 2 miesiące temu

Operator wózka widłowego - blisko granicy PL

Erfurt Niemcy
10500-10700  PLN / m-c
Wyświetleń: 481Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy operatorów wózka widłowego

OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!

BEZ ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO!

Klient jest jednym z największych hurtowni logistycznych w branży armatury łazienkowa.

Szczegóły:

Rozpoczęcie projektu: od zaraz

Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca

Miejsce: 99428 Nohra, okolice Lipsk, Erfurt, Niemcy.

Wymagania:

- uprawnienia na wózki widłowe – nie muszą być UDT

- mile widziane własne auto na wyjazd- dodatek 50 € netto/ mies

Obowiązki:

- obsługa wózka widłowego

- obsługa skanera

- czynności magazynowe

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie- 13,50 € brutto / h

- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone z WIFI

- ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny

- możliwość długoterminowej współpracy

- wsparcie polskiego Koordynatora na czas trwania projektu.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 664 150 382

Regulamin portalu Jober.pl

Matchmaker

Kraków, Polska
664 150 382
Osoba Kontaktowa
Matchmaker