HR.PL
dodano 2 miesiące temu

Operator produkcji - produkcja ogniw akumulatorowych

Erfurt Niemcy
2000-2300  EUR / m-c
Wyświetleń: 459Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Opis stanowiska:

  • Obsługa i monitorowanie półautomatycznych i w pełni automatycznych systemów produkcji ogniw lub modułów akumulatorów.
  • Samodzielne rozwiązywanie drobnych przerw w produkcji i usterek.
  • Tworzenie pierwszych elementów systemowych i dokumentowanie ich w systemie wewnętrznym.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości podczas produkcji i dokumentowanie ich w systemie wewnętrznym.
  • Przeprowadzanie kontroli parametrów i systemów zgodnie ze specyfikacjami.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na produkcji przy obsłudze maszyn.
  • Umiejętności analityczne, techniczne i manualne.
  • Wykształcenie zawodowe / techniczne - mile widziane.
  • Zatrudnimy bez znajomości języka niemieckiego.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 1725,36 € netto miesięcznie / 11€/h netto.
  • 156h pracujących w miesiącu + nadgodziny.
  • Pracę centralnej części Niemiec.
  • Pracę w polskim zespole.
  • 25 dni płatnego urlopu w skali roku.
  • Umowę z niemieckim pracodawcą.
  • Okres próbny 3 miesiące.
  • Ubezpieczenie niemieckie.
  • Gwarancję odprowadzania składek.
  • Pracę w systemie 3 - zmianowym.
  • Godziny pracy 7,5h - 10h (w zależności od stanowiska pracy i zmiany).
  • Pokoje 1/2/3 osobowe.
  • Bezpłatny transport na miejsce pracy z miejsca zakwaterowania (jeżeli pracownik przepracuje ponad 160h miesięcznie).
  • Darmowe zakwaterowanie (jeżeli pracownik przepracuje ponad 160h miesięcznie).
  • Stołówkę na miejscu.

Więcej informacji pod numerem:

+ 48 22 859 02 16 oraz

+ 48 500 050 595

Zachęcamy do przesyłania cv: [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

HUMAN RESOURCES POLAND

Warszawa, Polska
+48 22 859 02 16
Osoba Kontaktowa
HR.PL