DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 300-3 500 EUR/m-c
  • Firma: Bookmark-personal
  • Kontakt: Piotr Rusek
  • Telefon: +49015204837630
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik

Oferujemy

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (z tłumaczeniem na język polski)

Możliwość szybkiego podjęcia pracy

25 dni urlopu na start/27 dni w 2 i 3 roku współpracy/30 dni od 4 roku.

Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe) z dostępem do kuchni i Internetu

Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe)

250 € premii za polecenie nowego pracownika

Opiekę polskich koordynatorów na czas zatrudnienia

Indywidualny termin wyjazdu, dostosowany do potrzeb pracownika

Długoterminową pracę (z możliwymi nadgodzinami)

Możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek oraz diet

Wymagania:

Znajomość technologii lakierowania

Zdolność do organizacji pracy własnej.

Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i wyciągania wniosków.

Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz prawojazdy kat. B

Główne obowiązki:

Przygotowanie procesu lakierowania.

Nanoszenie powłok lakierniczych.

Dobór parametrów lakierowania.

Obsługa maszyn i urządzeń lakierniczych.

Dbałość o zgodność przebiegu procesu lakierniczego.

Cv prosze wysylac na adres

[email protected]