• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000 EUR/m-c
  • Firma: JOB-NET
  • Kontakt: Iwona Wolanin
  • Telefon: +48 576874299
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

                       Hydraulik / Monter instalacji/Wentylacji

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce pracy : Cale Niemcy

Zadania: wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i białego montażu, wentylacje ,                                                                                                   klimatyzacje

Wymagania:

- język niemiecki mile widziany, ze względu na większa ilość ofert pracy oraz atrakcyjniejsze wynagrodzenia,

- doświadczenie w zawodzie hydraulika, montażu wentylacji, klimatyzacji,

- prawo jazdy i samochód  - mile widziane!

Oferujemy:

- pracę od zaraz

- atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + diety), od 11€ brutto za godzinę plus dieta od 50€ netto za dzień

- umowę o prace na niemieckich warunkach zawarta z niemieckim pracodawca

- możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu

- stalą pomoc polskojęzycznego koordynatora

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji przez portal Jober.pl, lub bezpośrednio na adres: [email protected]

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.