• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000 EUR/m-c
  • Firma: JOB-NET
  • Kontakt: Iwona Wolanin
  • Telefon: +48 576874299
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

                                           Elektryk przemysłowy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce pracy:  Wiehe  06571

Zadania:

  • Montaż i serwisowanie szaf rozdzielczych
  • Montaż okablowania w szafach rozdzielczych
Wymagania:
  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w zawodzie elektryka
  • własny samochód
Oferujemy:
  •  zatrudnienie na niemieckich warunkach, oferta dotyczy pracy stałej nie zleceniowej!
  • wynagrodzenie 11,50 brutto plus 40 € dieta za każdy przepracowany dzień
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji przez portal Jober.pl,telefonicznie lub bezpośrednio na adres: [email protected]

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”