• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 18-19 EUR/h
  • Firma: Profitec
  • Kontakt: P. Nowak
  • Telefon: 049 345 23969215
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Dla naszego klienta rozpoczynającego w lipcu wymianę linii technologicznej w Erfurcie, poszukujemy trzech osób na stanowisko:

Ślusarz - montaż, demontaż maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: Erfurt, Niemcy

WYMAGANIA:

  • odpowiednie wykształcenie zawodowe lub wieloletnia praktyka zawodowa

  • znajomość zgadnień związanych z budową maszyn lub konstrukcji stalowych
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalającym porozumieć się z kolegami na zleceniu
  • mile widziana podstawowa umiejętność spawania (warunek niekonieczny)
  • gotowość do podjęcia pracy od 22 lipca 2019

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • typowe prace ślusarskie
  • obróbka elementów stalowych
  • montaż konstrukcji stalowych
  • montaż nowych urządzeń i infrastruktury produkcyjnej

OFERUJEMY:

  • umowę z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

  • wynagrodzenie składające się ze stawki podstawowej 12€ brutto oraz diet wypłacanych do każdej przepracowanej godziny w wysokości 6€ netto (do negocjacji)

  • regularnie wypłacane zaliczki, już od pierwszego tygodnia pracy
  • wszystkie ustawowe dodatki, m.in. za nadgodziny, pracę w dni świąteczne itp.
  • dobre warunki zakwaterowania w jednoosobowych pokojach, które sami organizujemy
  • zlecenia dostosowane do zadeklarowanych kompetencji i preferencji
  • bezwględne przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy
  • codzienną opiekę polskojęzycznego personelu
  • profesjonalną odzież roboczą firmy UVEX
  • bezpłatne i regularne badania lekarskie
  • terminowo wypłacane uposażenie

  • jasne warunki współpracy i wynagrodzenia

Profitec GmbH jest uznaną firmą posrednictwa pracy, z ponad 25-letnim doświadczeniem.  Naszym głównym obszarem działania jest pośredniczenie w zatrudnianiu pracowników na terenie całych Niemiec. Profesjonalnie, szybko i z zaangażowaniem oferujemy atrakcyjne miejsca pracy. W 31 oddziałach zatrudniamy ponad 1300 pracowników. Jesteśmy firmą godną zaufania a naszym pracownikom oferujemy trwałość i bezpieczeństwo.

Wększość naszych zleceń realizujemy w okolicach największych miast Niemiec, takich jak: Berlin, Hannover, Monachium, Drezno i Frankfurt..