MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodowy

Poszukujemy doświadczonych mechatroników/mechaników samochodowych do pracy w Erftstadt (ok. Kolonii) od zaraz!

Opis stanowiska:

  • demontaż oraz montaż podzespołów samochodowych,
  • montaż i instalacja elementów elektrycznych,
  • diagnostyka i usuwanie usterek,
  • bieżąca konserwacja i przegląd.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Mechatronik/ Mechanik samochodowy,
  • umiejętność obsługi urządzeń służących do diagnostyki pojazdów,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • precyzja i samodzielność w pracy,
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem zdrowotnym, rentowym i ubezpieczeniem,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora, także w weekendy,
  • stabilne, długofalowe zatrudnienie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zawsze terminowo wypłacane,
  • możliwość pobierania zaliczek,
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę,
  • polską gościnność i niemieckie standardy pracy.