dodano około 10 godzin temu

Administrator Systemów IT

Erftstadt Niemcy
Wyświetleń: 5Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z siedzibą w Erftstadt, poszukujemy zaangażowanych Administratorów Systemów IT, którzy wzmocnią istniejący zespół. W tej roli będziesz głównym punktem kontaktowym dla wewnętrznej infrastruktury IT firmy.

Twoje obowiązki:

  • 1st/2nd level support
  • Zarządzanie lokalnymi i zdalnymi systemami IT
  • Konfiguracja systemów i urządzeń mobilnych
  • Monitorowanie i konserwacja infrastruktury sieciowej oraz kopii zapasowych danych
  • Analiza i usuwanie awarii oraz usterek
  • Zadania projektowe z zakresu IT dla różnych obszarów w firmie

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie jako Informatyk specjalizujący się w integracji systemów lub równoważne kwalifikacje
  • Kilka lat doświadczenia zawodowego w administracji IT
  • Solidna znajomość technologii sieciowych, środowisk Windows i VMware
  • Doświadczenie w zakresie Network, Windows-Client und -Server jak i VMware, SAP (Business One), MS Office 365 mile widziane
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego, znajomość francuskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom i doświadczeniu
  • Dodatkowe premie świąteczne i urlopowe
  • Przyjemne środowisko pracy w renomowanej firmie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zainteresowany? Prześlij swoje dokumenty aplikacyjne wraz z CV, oczekiwanym wynagrodzeniem i dostępnością poprzez kliknięcie przycisku 'Aplikuj teraz'.

Alternatywnie możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu 02235 988990 lub za pośrednictwem WhatsApp pod numerem +49173 3812876.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Regulamin portalu Jober.pl

smartjobs personaldienstleistungen GmbH

0049 2235 986170
Osoba Kontaktowa
smartjobs
strona www:
www.smartjobs.de