BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Kinga Zubrowska
dodano 11 dni temu

PRACA NIEMCY + ZAKWATEROWANIE – Ślusarz / Mechanik przemysłowy

Erbach Niemcy
17-20  EUR / h
Wyświetleń: 87Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Niemiecka firma z ponad 35 letnim doświadczeniem w branży produkcyjnej oraz specjalizująca się w zakresie produkcji kształtek gumowo-metalowych, uszczelnień, łączników jak i wielu innych przedmiotów użytku codziennego zatrudni na stanowisko:

Stanowisko: Ślusarz / Mechanik przemysłowy

Miejsce pracy: Niemcy, 64711 Erbach

Zadania:

• Wiercenie, frezowanie, szlifowanie, cięcie i gwintowanie,

• Czytanie dokumentacji technicznej np.: rysunki konstrukcyjne, plany wykonania, montażu lub konserwacji, plany funkcjonalne, instrukcje obsługi i działania lub instrukcje ustawień

• Przeprowadzanie napraw,

• Budowa hydraulicznych i pneumatycznych obwodów i systemów sterowania, podłączanie takich podzespołów jak: pompy hydrauliczne, zawory, zawory powietrza,

• Przeprowadzanie konserwacji,

• Przeprowadzanie napraw i generalnych remontów maszyn i urządzeń; wykrywanie, rozpoznanie i usuwanie przyczyny awarii,

• Budowa hydraulicznych i pneumatycznych obwodów i systemów sterowania, podłączanie takich podzespołów jak: pompy hydrauliczne, zawory, zawory powietrza

• Przeprowadzanie regularnych prac konserwacyjnych zgodnie z planami konserwacji i przeglądów np.: wymiana i uzupełnianie płynów eksploatacyjnych, wymiana części eksploatacyjnych takich jak filtry, uszczelki i łożyska

Wymagania:

• Doświadczenie jako ślusarz lub podobne,

• Język niemiecki w stopniu komunikatywnym, dobrym,

• Otwartość na pracę zmianową,

• Umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy:

• Niemiecką umowę o prace ,

• Stabilne zatrudnienie,

• Zakwaterowanie,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Nagrody, bonusy, dopłaty.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny: 888917785 . Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Ślusarz” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Regulamin portalu Jober.pl

Ostrołęka, Polska
888917785
Osoba Kontaktowa
strona www:
pracownicybudowlani.pl