dodano 3 miesiące temu

Cieśla/zbrojarz Niemcy, Emsbüren - od zaraz!

Emsbüren Niemcy
Wyświetleń: 26Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Szanowni Państwo,

poszukujemy od 08.07.2024 ekipy 3-osobowej lub pojedynczych pracowników (zbrojarz/betoniarz).

Praca od poniedziałku do soboty po około 10 godzin dziennie.

Miejscowość pracy: 48488 Emsbüren, Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Czytanie planów

  • Wiązanie zbrojenia i montaż zbrojenia w szalunku

  • Betonowanie i wygładzanie elementów

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie

  • Własny środek transportu (jeden samochód na grupę)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Dopłatę do zakwaterowania

  • Dodatek do paliwa

  • Wypłaty co dwa tygodnie

  • Możliwość zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu

  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

  • Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu. +48 17 200 0021

Regulamin portalu Jober.pl

Kamar

+48 172 000021
Osoba Kontaktowa
Firma Kamar