SPAWACZ MAG 13 EUR BRUTTO/GODZ.+KWATERA OPŁACONA+DIETA 24 EUR NETTO/DZIEN.NIEMIECKA UMOWA O PRACE.PRACA NIEMCY OD STYCZEN 2019

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13-12 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zatrudnimy  dwóch Spawaczy MAG do NIEMIEC.

Praca od 14 STYCZEN 2019. Miejsce pracy: Eisleben Niemcy wschodnie

PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Umowa o Pracę na Niemieckich Warunkach.

OFERUJEMY :

- niemiecka umowę o prace

 STAWKA:
 13,00 EUR  brutto/godz. + Dieta 24,00 EUR  netto za dzień pracy + 100 EUR zwrot kosztów dojazdu do NIEMIEC.

PRACODAWCA organizuje i opłaca Zakwaterowanie!!

ZADANIA:

Spawanie części do maszyn rolniczych (w załączniku zdjęcia)    Spawanie rur (głównie) i blach

WYMAGAMY:

- znajomość język niemieckiego.

-  czytanie rysunków technicznych

- doświadczenie i umiejętności w spawaniu + czytanie rysunków technicznych

- aktualne uprawnienia,

- własne auto do wyjazdu konieczność!!

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika. Pracodawca zwraca 100 EUR kosztów dojazdu.

APLIKACJE CV:

www.rekrutacja-kozow.eu  Email:[email protected]  T: +48 515 526 657