• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16-20 EUR/h
  • Firma: Nordnetz Personalservice
  • Kontakt: Pawel Wrobel
  • Telefon: +4915202927184
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk
                            Firma Nordnetz Personalservice obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

                        Elektryk / Elektryk przemyslowy

Opis stanowiska:

  • ·ogólne prace w zakresie elektryki przemysłowej
  •  przeglądy i prace konserwacyjne

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe w kierunku elektryk
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności manualne
  • umiejętność pracy zespołowej
  • doświadczenie min. roczne na podobnym stanowisku
  • jezyk niemiecki komunikatywny na miejscu pracy
  • wlasne auto (mile widziane)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawce
  • Wynagrodzenie 16,00€ - 20,00€ na godzine brutto
  • Premie powitalna 500€ po 4 tygodniach pracy
  • Premie za brak nieobecnosci w pracy 1€ na godzine wiecej wyplacane co miesiac
  • Przy ewentualnych montażach 28€ diety dziennie
  • Mozliwe Cotygodniowe zaliczki
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • bezplatne zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
  • Co 4 tygodnie mozliwe zjazdy do Polski + Zwrot kosztów
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”