• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000 EUR/m-c
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekun

Opis stanowiska

  • sprawowanie opieki nad osobami starszymi zamieszkującymi ośrodek
  • planowanie dnia podopiecznych
  • zapisywanie postępów terapeutycznych
  • koordynacja działań opiekuńczych

Wymagania stanowiska

  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1)
  • wymagane wykształcenie kierunkowe jako opiekun osób starszych/pielęgniarz/pielęgniarka [tryb nauki min. 3-letni, mile widziane uznanie w Niemczech]
  • mile widziane uznanie dyplomu (niemieckie) opiekuna medycznego
  • auto będzie stanowiło atut
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymóg konieczny)

Oferujemy

  • pracę w nowym ośrodku na najnowocześniejszym sprzęcie (ośrodek działa od 01.11.2019)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka początkowa: 3000 € brutto za cały etat + dodatki za pracę w nocy i w święta)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia branżowe)
  • pracę zarówno w pełnym jak i niepełnym wymiarze godzin (możliwość wyboru)
  • bezpłatne ubranie robocze i gwarancję odprowadzania składek