Prime Consulting Group
Katarzyna Senderek
dodano około rok temu

PRACOWNIK PRODUKCJI - DLA PAR

Duisburg Niemcy
13-15  EUR / h
Wyświetleń: 1366Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Poszukujemy par do pracy produkcyjnej w okolicach miasta Duisburg od początku września.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego u 1 osoby na parę.
  • Prawo jazdy oraz auto na dojazd do pracy - jedno auto na parę.
  • Doświadczenie produkcyjne.

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych – są to maszyny do napełniania, etykietowania itp. – do każdej maszyny pracownicy przechodzą pełne szkolenie.
  • Wypełnianie dokumentów jakościowych i zapewnienie sprawnego procesu produkcyjnego, przy czym potrzebna jest znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Stawkę 13-15€/h brutto w zależności od poziomu języka niemieckiego.
  • Darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy.
  • Polską umowę o pracę tymczasową.
  • Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem (możliwość otrzymania zaliczki).
Regulamin portalu Jober.pl

Wrocław, Polska
790626424
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.primeconsultinggroup.pl