Daar Personal
Mateusz Hartwig
dodano około miesiąc temu

Tokarz konwencjonalny - praca w Niemczech (kody poczt De-02, -04, -54)

Drezno Niemcy
2700-3200  EUR / m-c
Wyświetleń: 191Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok
DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 8 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.

Jestem rekruterem od ponad 5 lat, nazywam się Robert Hartwig i zapraszam cię do kontaktu telefonicznego na polski numer by przybliżyć ci możliwość pracy w Niemczech tel. 662 459 869

Tokarz konwencjonalny - praca w Niemczech

(kody poczt De-02, -04, -54)

Miejsce pracy: Niemcy, Erfurt, Berlin Hamburg

To jest rekrutacja ciągła na wiele lojkalizacji, jeśli akurat nie trafiłeś na właściwą nic się nie dzieje, napewno znajdę dla ciebie lepszą, wystarczy przesłać cv lub zadzwonić.

WYMAGANIA podstawowe:

  • Wymagane doswiadczenie w pracy z tokarkami konwencjonalnymi
  • Wymagana znajomość j. niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym

  • Auto na dojazdy do pracy

  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsluga tokarek konwencjonalnych

OFERUJEMY:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreslony
  • brak Zeitkonta, możliwość cotygodniowych zaliczek

  • zorganizowanie zakwaterowania w pokojach 1 osobowych

Dodatkowe informacje

  • Proszę o kontakt poprzez przycisk Aplikuj lub pod numerem telefonu: +48 662 459 869, +49 176 212 30 202,

Zobacz sobie również prezentacje wideo naszych ofert pracy w Niemczech.

Zapraszam, Robert Hartwig

Prosimy o załączenie klauzuli:
Regulamin portalu Jober.pl

Berlin, Niemcy
+49 176 212 30 202
Osoba Kontaktowa
Robert Hartwig