Thomas Hachula
dodano 5 dni temu

Mechanik lub mechatronik samochodowy z znajomością języka niemieckiego - od 18 Euro brutto / h + dieta + opłacona kwatera

Drezno Niemcy
18-24  EUR / h
Wyświetleń: 79Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Szanowny Kandydacie / Kandydatko ( k/m/i)

 Dla naszego partnera z Hamburga, firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy, która stawia na specjalistów w swojej dziedzinie.

 Aktualnie poszukujemy mechaników, mechatroników, elektryków, lub elektroników samochodowego do stałej pracy w Saksonii przy przygotowaniu samochodów leasingowych do dalszej sprzedaży.

Warunki:

• Umowa o pracę na warunkach niemieckich – praca na czas nieokreślony – idealna dla osób chcących związać się z pracodawcą na stałe.

• Atrakcyjne wynagrodzenie na start od 18 euro -20/brutto/godzinę z możliwością rozwoju

• dodatkowe 28 euro netto/za każdy dzień roboczy

• Zakwaterowanie o rozsądnym standardzie opłacane przez pracodawcę – zazwyczaj pokój jednoosobowy z dostępem do niezbędnego sprzętu i Internetu.

• Ponadto nie wymagane są własne narzędzia ani odzieży roboczej; tą zapewnia pracodawca.

Zadania:

• Do zadań należy przede wszystkim naprawa i przygotowanie pojazdów typu Audi, VW, Mercedes i innych, które mają być przygotowane do dalszej sprzedaży po leasingu.

• Wymagane są umiejętności ślusarskie, a także prace instalacyjne i przyłączeniowe.

• Rozwiązywanie problemów, instalowanie i uruchamianie nowych zainstalowanych urządzeń.

• Należy także wypełnić sprawdzenie poprawności działania, komunikat o błędzie i niezbędną dokumentację

• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku – poparte referencjami lub innymi dokumentami.

• Ukończone szkolenie techniczne (elektryk, elektronik, mechanik, inżynier mechatronik, mistrz samochodowy lub pokrewne).

• Dobra lub najlepiej bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

W razie dodatkowych pytań służymy pomocą. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Prosimy o dodanie do wniosku klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla celów rekrutacyjnych”.

„Informujemy że w procesie rekrutacyjnym skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.”

Regulamin portalu Jober.pl

CECCHIN GROUPE SA

REGENSDORF, Szwajcaria
0048 731 91 92 66
Osoba Kontaktowa