Paulina Foksa
dodano 16 dni temu

Slusarz / Spawacz (m/k/d)

Dresden Niemcy
16-17  EUR / h
Wyświetleń: 67Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Twoje zadania:

 Będziesz produkować detale, pojedyncze części, komponenty i zespoły z metalu

 Będziesz obsługiwać wszystkie popularne maszyny

 Będziesz pracować w zespole, aby realizować rozległe projekty

 Będziesz montować komponenty, konstrukcje i ramy.

Twój profil:

 Ukończyłeś szkolenie jako ślusarz z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym

 Masz dobrą znajomość wszystkich obszarów obróbki metali

 Pracujesz dokładnie, jesteś graczem zespołowym i jesteś zmotywowany.

 Masz niezależny, autonomiczny i precyzyjny sposób pracy.

Oferta:

 Długoterminowe zatrudnienie w firmie rodzinnej działającej globalnie

 Odpowiedzialna i zróżnicowana praca

 Zmotywowany i dynamiczny zespół

 Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

 Zniżki pracownicze

 Doskonałe programy rozwoju zawodowego i osobistego

Jako slusarz/spawacz (m/k/d) możesz oczekiwać profesjonalnego i zaangażowanego środowiska pracy w którym pracownicy mają możliwość skutecznego wykorzystywania i rozwijania swoich umiejętności i wiedzy i dalej je rozwijać.

Jeśli rozpoznajesz siebie w tym opisie i chciałbyś rozwijać swoją karierę, to czekamy na Twoją aplikację.

Pokaż nam, dlaczego jesteś idealnym kandydatem do naszej firmy.

Nie możemy się doczekać, aż się odezwiesz!

Kod pocztowy / lokalizacja: Buchholz-Hamburg-Hildesheim-Rosenheim-Dresden

Regulamin portalu Jober.pl

Job Rocket

Hamburg, Niemcy
01626948333
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.job-rocket.de