Magdalena Urbańska
dodano dzień temu

Ślusarz / Spawacz Tworzyw Sztucznych Niemcy - Niemiecka umowa

Dresden Niemcy
Wyświetleń: 11Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który od 1996 roku specjalizuje się w usługach personalnych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Ślusarz / Spawacz Tworzyw Sztucznych

Miejsce pracy: Niemcy

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, od 14,30 € brutto + dieta,
  • comiesięczną premię 50 € netto,
  • premię 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • bezpłatne ubranie ochronne lub zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 € rocznie,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • pomoc w organizacji zakwaterowania - pokoje jednoosobowe (koszt do 20 € za noc),
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace spawalnicze przy elementach plastikowych: rurociągi, zbiorniki, instalacje wentylacyjne,
  • produkcja elementów, systemów rurowych i zbiorników według specyfikacji i rysunków technicznych,
  • samodzielna praca przy produkcji jednostkowej i małoseryjnej,
  • prace montażowe na terenie całych Niemiec,
  • zgodne z DVS łączenie PP, PE, PVC i PVDF metodą ciągnienia na gorąco i spawania ekstruzyjnego,
  • inne typowe, profesjonalne działania przygotowawcze i następcze.

WYMAGANIA:

  • kierunkowe wykształcenie/szkolenie zawodowe lub dwuletnie doświadczenie zawodowe,
  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
  • znajomość produkcji detali zgodnie z planem, zgrzewanie uszczelnień i obróbka części z tworzyw sztucznych,
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,
  • samochód i prawo jazdy - warunek konieczny.
Regulamin portalu Jober.pl

Dremo Personaldienstleistung GmbH

+49 351 89 77 532
Osoba Kontaktowa