• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: CCM Sp. z o.o.
  • Kontakt: Klaudiusz Gietka
  • Telefon: +48 797-458-095
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

CCM Sp. z o.o.

Poszukujemy pracowników do pracy w produkcji do Niemiec

Nasi Kandydaci/Kandydatki w szybkim terminie otrzymają od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę, według niemieckiego kodeksu pracy bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Obowiązki :

- związane z wykonaniem pracy w produkcji

Wymagania :

- Wykształcenie nie wymagane

- Podstawowa znajomość języka

- Doświadczenie nie wymagane

Oferujemy :

- Niemiecką umowę o pracę z pełnymi świadczeniami socjalnymi

- wynagrodzenie od 1600 EUR BRUTTO (w zależności od , doświadczenia oraz znajomości języka)

- zakwaterowanie i pomoc w organizacji całego pobytu.

Sposób aplikowania :

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem  oraz dokumentacji w języku niemieckim na adres email: [email protected] lub tel. +48 786 294 664