PRACA DLA PAR/KURIER-80 EURO DNIÓWKA+DO 1000 EURO PREMIA#DRESDEN-WYJAZD OD ZARAZ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: INA Ventures GmbH
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: +48 501483529
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Firma INA Ventures GmbH   obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Praca dla par/Kurier-80 euro dniówka+do 1000 euro premia#Dresden-wyjazd od zaraz

Miejsce pracy:Dresden,Niemcy

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat B
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności (wymóg konieczny)!!!
  • Dyspozycyjność na wyjazd od zaraz na dłuższy czas
  • Podstawowa znajomość j.niemieckiego lub angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Rozwożenie przesyłek  kurierskich na terenie  Dresden lub Monachium

OFERUJEMY:

  • Stawka 80 euro dniówka+system premiowy do 1000 euro/miesiąc
  • 12 euro dziennej diety jedynie w przypadku własnego zakwaterowania
  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Darmowe szkolenie dla osób bez doświadczenia

W razie zainteresowania zapraszamy do przesłania aplikacji lub sms Praca na numer +48 501483529

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”