dodano 5 miesięcy temu

Operator maszyn CNC (m/k/d) Niemcy Drezno

Dresden Niemcy
Wyświetleń: 651Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

BRUNI POLKE od 30 lat jest pracodawcą dla ponad 300 zatrudnionych pracowników jako dostawca usług kadrowych. Oferujemy zróżnicowane oferty pracy ze wszystkich dziedzin – na atrakcyjnych warunkach, wzorowych świadczeniach socjalnych i możliwościach rozwoju osobistego Twojej kariery zawodowej.

Operator maszyn CNC (m/k/d)

Oferujemy:

  • atrakcyjne miejsce pracy na terenie Niemiec
  • Możliwość przejęcia przez firme
  • Stałą umowę o pracę na czas nieokreslony
  • Wynagrodzenie godzinowe wedlug taryfy iGZ
  • 25 - 30 dni urlopu rocznie (w zależności od stażu pracy)
  • Bonus wakacyjny i świąteczny
  • Dodatkowe bonusy za polecenie nowych pracownikow
  • Dysponent w j. polskim

Zadania:

  • Kompleksowe obslugiwanie obrabiarek CNC
  • Konfigurowanie i ustawianie parametrow obrabiarek CNC
  • Wprowadzanie korekt i ustawieniach
  • Monitorowanie poprawnego funkcjonowania sprzetu
  • Prowadzenie prac konserwacyjnych
  • Dbalosc o czystosc oraz miejsca wykonywania obowiazkow zawodowych

Wymagania:

  •        Stale miejsce zamieszkania w Saksoni
  •        Samochod i prawo jazdy
  •        Znajomosc j. niemieckiego mind. B1
  •        Doswiadczenie jako operator maszyn CNC

Zgloszenia na E-Mail: [email protected] lub

Regulamin portalu Jober.pl

Bruni Polke Zeitarbeit Nord Chemnitz

Chemnitz, Niemcy
+49 0173 314 7824
Osoba Kontaktowa
Kornelia