dodano 4 miesiące temu

Monter konstrukcji stalowych (m/k/d)

Dresden Niemcy
15.92-18  EUR / h
Wyświetleń: 931Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

BRUNI POLKE Zeitarbeit jest od 30 lat dostawcą usług personalnych i pracodawcą dla ponad 300 zatrudnionych pracowników. Oferujemy szeroką gamę ofert pracy we wszystkich specjalistycznych obszarach – na atrakcyjnych warunkach, z wszelkimi świadczeniami socjalnymi i z osobistymi możliwościami rozwoju Twojej kariery zawodowej.

Poszukujemy

montera konstrukcji stalowych (m/k/D)

Praca na terenie całych Niemiec – prace montażowe !!

TWOJE ZADANIA

  • Montaż całych konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkami i listami części
  • Obróbka blach stalowych o grubości 10 - 150 mm
  • Wykonywanie prac montażowych i wykończeniowych po spawaniu
  • Znakowanie, łączenie, cięcie płomieniowe, wiercenie, szlifowanie, pasowanie na gorąco oraz prace pomiarowe
  • Mocowanie obrabianych elementów
  • Obsługa suwnic sterowanych z poziomu roboczego oraz sterowanych radiowo
  • Konserwacja i pielęgnacja narzędzi i maszyn

TWÓJ PROFIL

  • Ukończone wykształcenie w zawodzie
  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe w zakresie montażu konstrukcji stalowych, jako monter konstrukcji stalowych i prostowania płomieniowego
  • Wymagana znajomość języka niemieckiego
  • Uprawnienia do podnoszenia platform
  • Wysoki poziom świadomości jakości, samodzielny i odpowiedzialny sposób pracy oraz umiejętność współpracy w zespole – to cechy dopełniające profil kandydata

OFERUJEMY

  • Zapewniamy zakwaterowanie i pokrywamy jego koszty!
  • 50 - 60 € diety i zwrot kosztów przejazdu
  • Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji - 15,92 € - 17,85 €
  • Zatrudnienie na stałe, umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w pełnym wymiarze godzin
  • Dodatek urlopowy i świąteczny
  • Przejęcie przez klienta
  • Zaufanie, uczciwość i kompetencje
Regulamin portalu Jober.pl

Bruni Polke Zeitarbeit Nord Chemnitz

Chemnitz, Niemcy
+49 0173 314 7824
Osoba Kontaktowa
Kornelia