MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Malarz budowlany

König SE & Co KG - Geschäftsbereich Fachpersonal, niemiecka firma z ponad 55-letnim doświadczeniem, zaliczany jest do jednej z większych w swojej branży. Firma jest solidnym, cenionym pracodawcą, oferującym pewne i stałe zatrudnienie w każdym regionie Niemiec. W KÖNIG pracuje już ponad 2000 osób. Będziemy zaszczyceni, jeżeli i Ty dołączysz do naszego zespołu!

Miejsce pracy :Hannover i okolice

Obowiązki

- malowanie wewn. i zewn.budynkow

- szpachlowanie

Wymagania

- Doświadczenie jako malarz

- Ukończona szkoła zawodowa w danym kierunku, ale nie zawsze jest do wymóg konieczny

- Mile widziana podstawowa lub komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- Posiadanie auta jest dodatkowym atutem

Oferujemy

- 300€ PREMII STARTOWEJ

- Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony i pełen etat

- Stałe i pewne zatrudnienie w Niemczech

- Pomoc w uzyskaniu niemieckich dodatków socjalnych (np. Kindergeld)

- Zorganizowane zakwaterowanie

- Stawki indywidualnie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

- Możliwość rozwoju

- Terminowe wyplaty wynagrodzenia

- Świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe oraz premie jubileuszowe po okresie próbnym

- Możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu

- Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

- Obsługę i wsparcie w języku polskim

- Do 30 dni urlopu płatnego w roku

Wpis do rejestru handlowego nr A 130123PhG König Verwaltungsges.MbH Wpis do rejestru handlowego B 130024 Numer identyfikacji podatkowej DE 116207894