MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.
niemiecka firma z okolic Dresdenobecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:

MAGAZYNIER/PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Dresden, Niemcy

WYMAGANIA:

  • doswiadczenia w pracy na magazynie
  • znajomość języka niemieckiego : podstawy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w magazynie z mrozonkami. pol dnia w plusowych i pol dnia w minusowych temp

OFERUJEMY:

  • 1700€ Festgehallt (na reke niezaleznie od grupy podatkowej) i premia 300 euro plus bon na tankowanie 42€
  • nadgodziny mozliwe. od stycznia podwyzka o 100€
  • Zakwaterowanie zapewnione. Czynsz oplacony przez pracodawce: pojedyncze pokoje:tylko media do oplacenia (ok. 140 Euro/mies)
  • niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony ze wszystkimi skladkami
  • praca dla mezczyzn

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem magazyn Dresden)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”