Tempuskontor GmbH
dodano 7 miesięcy temu

Laminiarz

Dresden Niemcy
16  EUR / h
Wyświetleń: 1225Aplikacji: 6
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy „Dla tych, którzy chcą więcej“. Chcemy dać więcej – więcej elastyczności, więcej zasobów ludzkich, więcej zadowolenia oraz więcej możliwości planowania. To dzięki naszej fundamentalnej wiedzy zawodowej oraz dogłębnej znajomości branży udało nam się znaleźć idealną kombinację dla każdej ze stron – zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

Oferujemy

• niemiecką umowę na czas nieokreślony z przyszłościowym pracodawcą

• pewne i atrakcyjne wynagrodzenie według umów taryfowych BAP oraz świadczenia dodatkowe, jak np. pracownicze programy emerytalne

• Stawka: 16,00€ brutto + 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień

• nadgodziny wypłacamy w formie dodatkowych dni wolnych od pracy lub wraz z wynagrodzeniem

• dodatki urlopowe i świąteczne zgodnie z umową taryfową

• przyjazną, profesionalną i polskojęzyczną opiekę ze strony naszych pracowników

• zwrot kosztów podróży za przyjazd oraz kosztów za odzież roboczą

Miejsce pracy: W okolicy Dresden

Twoje obowiązki

Praca na dziale formowania ( laminiarz)

·         obróbka rur do formowanych części

·         korzystanie z pomocy technicznych

·         szlifowanie, montaż i wykańczanie komponentów

·         laminowanie dysz i części rur

·         wdrażanie instrukcji produkcyjnych

·         kontrola jakości w ramach samokontroli (samokontrola)

Czas pracy: 3 Zmiany

Nasze wymagania

  • staranność, precyzyjność oraz dobre wyczucie manualne
  • prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
  • znajomość języka niemieckiego (A1+)
  • znajomość tworzyw sztucznych wzmacnianych wloknem szklanym

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Nie czekaj zbyt długo! Prześlij nam swoje CV na adres E-mailowy: [email protected] badz skontaktuj sie z nami telefonicznie: +49 160618073 5

Regulamin portalu Jober.pl

Kolno, Polska
+491606180735
Osoba Kontaktowa