MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe kandydatow z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio w niemieckiej komunikacji.

U nas tylko sprawdzone oferty bez niespodzianek na miejscu!
komunikacja podmiejska Dresden obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu

Miejsce pracy: okolice Dresden okoliczne wioski i miasteczka ( zakwaterowanie zapewnione )

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego :komunikatywny niemiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda po okolicznych  wioskach i miasteczkach miedzy Dresden, spokojne trasy nawet do 50 Km
  • praca  tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany. bez dzielonych dienstow. nowe autobusy krotkie i przeguby
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok)
  • komunikacja podmiejska ze sprzedaza biletow lub komunikacja zastepcza

OFERUJEMY:

    • wynagrodzenie: 2250€ podstawy bruto + nadgodziny 25 % wiecej (100 € podwyzki po okresie probnym)
    • trasy w okolicach Dresden
    • premie + 20%dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny + 100% wiecej za swieta i 50% za niedziele
    • Weihnachtsgeld : 500€ w listopadzie wyplacane
    • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
    • świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne  / URLAUBSGELD: ok 150€ /rok
    • 26 dni urlopu na poczatku, pozniej do 30 dni w roku
    • Nadgodziny mozliwe

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem Dresden)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”