Eliza
dodano 9 dni temu

KIEROWCA kat. B. Drezno - NIEMCY

Dresden Niemcy
2299.98-2700  EUR / m-c
Wyświetleń: 57Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Stanowisko: Kurier

Miejsce pracy: Monachium, Hamburg, Hannover, Dresno, Koblenz, Dusseldorf.

Nazwa działu/jednostki: Amazon

Możliwy zakres obowiązków:

- Załadunek auta, od około 120 przesyłek – przesyłki ważą 3-5 kg- rzadko powyżej ale też się zdarzają.

- Dostarczenie paczek pod wskazany adres.

- Raportowanie poprzez aplikacje.

Oferujemy:

- Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony, z pełnym pakietem świadczeń, bezpośrednio z Firmą Amazon.

- Start pracy ustalany jest z każdym kandydatem indywidualnie.

- Oferta kierowana jest do pań, panów, par.

- Zakwaterowanie (odpłatnie, koszt zakw uzależniony jest od lokalizacji, orientacyjny koszt zakw to 350-400e miesiecznie, w tym wszystkie media i podatki – odliczane od wypłaty) Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych.

- Gwarantowane godziny pracy.

- Możliwość długotrwałej współpracy.

- Oferta bez wymagań znajomości j. niemieckiego oraz doświadczenia. Kandydat przechodzi dwudniowe szkolenie, za które otrzyma wynagrodzenie.

System pracy: jedna zmiana dzienna

Wynagrodzenie: 14,00€ brutto/h dodatki należne w lokalizacji: Hamburg, Hannover

                                      14,50€ brutto/h + dodatki należne w lokalizacji: Dresno, Koblenz, oraz Dusseldorf.

                                      15,00€ brutto/h + dodatki należne w lokalizacji: Monachium.

                                      Dodatki płatne to np.: nadgodziny, ekwiwalent za urlop.

System wynagrodzenia: miesięczny.

WYMAGANIA:

- Czynne prawo jazdy kat. B.

- Sprawność fizyczna i manualna.

- Gotowość do pracy w nadgodzinach, gdy taka potrzeba nastąpi.

- Sumienność, zaangażowanie, samodzielność i dokładność.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu: +48 882 184 542

Jeżeli zaś oferta odpowiada wymaganiom, zapraszam do procesu rekrutacyjnego, na który składa się wymóg:

- przesłanie w formie załącznika pierwszej i drugiej str dowodu osobistego (proszę sprawdzić termin ważności dokumentu -dokument musi być ważny 6 miesięcy do końca ważności oraz nie uszkodzony)

- przesłanie w formie załącznika zdjęcia prawa jazdy

- w treści meila proszę o wskazanie informacji czy posiada kandydat Steauer ID -“tak/nie”

- możliwy termin przyjazdu.

Po przesłaniu w/w dokumentów, skontaktuje się z kandydatem koordynator projektu.

Po akceptacji kandydata przez Pracodawcę, kandydat otrzyma datę przyjazdu wraz z adresem przyjazdu do biura lub adresem przyjazdu na zakwaterowanie/ wg ustaleń. Dodatkowo kandydat otrzyma nr kontaktowy do koordynatora z którym należy się skontaktować na dwie godziny przed przyjazdem na miejsce docelowe (np w trakcie drogi).

Po przyjeździe do biura i podpisaniu umowy o pracę, kandydat zostanie odwieziony na zakwaterowanie.

Regulamin portalu Jober.pl

Strefapracy

Wrocław, Polska
+ 48882184542
Osoba Kontaktowa
Eliza