MD Personalservice GmbH
Marta
dodano 15 dni temu

Team Leader w magazynie odzieżowym- Niemcy/DORTMUND

Dortmund Niemcy
Wyświetleń: 136Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Poszukujemy TEAM LIDERA do Domu Towarowego w Niemczech w okolicach Dortmundu ( UNNA)

Twój zakres obowiązków:

- Zarządzanie i kierowanie zespołem podległych pracowników ( ok. 30 osób),

- Kontakt z Klientami,

- Monitorowanie jakości i terminowości realizacji wyznaczonych celów,

- Kontrola dokumentów,

- Nadzór nad utrzymywaniem porządku na stanowisku pracy i w wyznaczonych rejonach.

Nasze wymagania:

- Znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny!),

- Własny transport do pracy,

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę długoterminową,

- Wynagrodzenie 16-18€/ h brutto,

- Opłacone składki socjalne, rentowe, zdrowotne,

- Zapewnione zakwaterowanie (dodatkowo płatne),

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Regulamin portalu Jober.pl

Bad Köstritz, Niemcy
502193854
Osoba Kontaktowa
Marta