SPAWACZ TIG, TIG 141 BIALA, NIE AGENCJA, PRACA NIEMCY SPOZYWKA

Nasza firma niemiecka GmbH, bezposrednio zatrudni u siebie, w swojej firmie, na umowie niemieckiej. Umowa przez Internet lub w biurze.Ubezpieczenie, podatki, socjalne itp. i kindergeld odprowadzane w Niemczech, nie jestesmy agencja posrednictwa! nie,

Spawacz TIG 141 biala, nie Agencja

Opis stanowiska:

  • rury biale, cienkie,
  • bez drutu ponizej 3mm,
  • scianka do 1.5 mm "drobnica"
  • spawanie rur bialych, -TIG 141, HL045!
  • pozycja też wymuszona
  • próbki na miejscu.
  • Instalacje spożywcza
  • Praca stala tylko osoby z duzym doswiadczeniem!
  • "Bei der 8.1 ab DN 15 und 1.5mm Wandstärke, bez drutu ponizej 3 mm

tytul maila: tig biala Krefeld
Kontakt po przeslaniu dokumentow!

Wymagania:

  1. Transport do ustalenia.
  2. Doswiadczenie od 1 lata ciaglego spawania rur.
  3. spozywka
  4. Brak mozliwosci przyuczenia/praktyki,
  5. Zaraz po kursie odpada;
  6.  jezyk polski lub niemiecki....
  7. CV i certyfikaty konieczne........
  8. mieszkanie GRATIS, pokoj jednoosobowy!

Oferujemy:

od 18 € netto Stunde! na czysto, na rękę.

Zaliczka 1000 euro,
wyplata do 20 na konto walutowe.
Mieszkanie opłacone przez naszą firmę, pokoj,

brak zeit konta/brak banku godzin
auto do ustalenia Auto i scc mile widziane, ale nie koniecznie.

[email protected]

Kraj: Niemcy/Krefeld/Osnabrück/itp.